602 513 513 | Godziny otwarcia 8:00 -15:00 |

Oferty pracy

MAGAZYNIER

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier.

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • przyjmowanie i wydawanie sprzętu szalunkowego i rusztowań
  • dbanie o porządek na magazynie
  • zliczanie sprzętu
  • dobra organizacja pracy
  • praca w godzinach od 6:00 do 15:00

Wymagania

  • oczekujemy chęci do pracy,
  • dyspozycyjności,

Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat B.

Oferujemy

– atrakcyjne zarobki,

– stałe zatrudnienie z umową o pracę

CV prosimy przesyłać droga mailową na adres: biuro@scolvest.pl

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Informujemy, że będziemy kontaktować się w wybranymi kandydatami.

MONTER RUSZTOWAŃ / POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ

Poszukujemy kandydatów na stanowisko monter rusztowań / pomocnik montera rusztowań. Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • montaż i demontaż rusztowań
  • praca na wysokości (w przypadku montera)
  • transport elementów rusztowania

Praca na terenie Bydgoszczy i okolic.

Wymagania

  • umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane: uprawnienia monterskie, prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość rozwoju i awansu
  •  stałe zatrudnienie z umową o pracę